GTE

Oficjalne produkty reprezentacji groomerów z Wielkiej Brytanii

slideshow

produkty3

O nas

Produkty Animology zostały wprowadzone na rynek w 2010 roku i natychmiast osiągnęły sukces i popularność w Wielkiej Brytanii, zdobywając prestiżową nagrodę „Best Pet Product 2010” oraz „Best Grooming Product 2012”.

Z oferty  Animology korzysta wielu właścicieli psów, profesjonalnych groomerów oraz hodowców psów rasowych. Nasze produkty są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

Nasza jakość oraz efekt, jaki dzięki nam można uzyskać sprawiają, że zyskaliśmy uznanie najlepszych specjalistów z branży groomerskie. Produkty Animology są wykorzystywane przez narodową drużynę groomerów Groom Team England.

Naczelną zasadą Animology jest oferowanie jak najlepszych kosmetyków w jak najkorzystniejszej cenie. Opakowania produktów mają bardzo prosty i klarowny projekt, natomiast sama zawartość zaskakuje nieraz producentów znacznie droższych kosmetyków. Animology to najwyższej jakości produkty groomerskie, dzięki którym można uzyskać doskonałe efekty. Produkty Animology są używane i rekomendowane przez najlepszych  specjalistów.

W Animology zawsze na pierwszym miejscu  uwzględniamy potrzeby psów, najważniejsze dla nas to dostosowanie produktu do ich fizjologii, zachowań i potrzeb. Staraliśmy się stworzyć dla nich najlepszy produkt. Prawdopodobnie właśnie to wyjaśnia dlaczego tak wielu właścicieli psów oraz groomerów na całym świecie obdarza naszą firmę zaufaniem i stosuje nasze produkty do pielęgnacji swoich zwierząt.

Dla nas ważne jest, aby stosując produkty Animology można było uzyskać podobny efekt jak w salonie psiej urody. Dzięki produktom  Animology sierść twojego psa nabierze pięknego połysku, będzie miła w dotyku, a twój pies będzie przyjemnie pachniał. Kiedy już wypróbujesz produkty Animology i zobaczysz efekty, nie będziesz chciał niczego innego. W Animology uważamy, że każdy właściciel psa powinien móc zapewnić swojemu psu wspaniały wygląd i zdrowie  bez wydawania fortuny.

Aktualnie w naszej ofercie jest 18 produktów obejmujących praktycznie większość potrzeb zastosowania u zwierząt, począwszy od skutecznych szamponów o neutralnym pH i głębokim działaniu oczyszczającym na wysokiej klasy preparatach specjalistycznych czy produktach do pielęgnacji okrywy włosowej kończąc.

 

Produkty Animology są dostępne w 250ml opakowaniach.

 

Z myślą o profesjonalistach w naszej ofercie posiadamy również opakowania 5 litrowe zawierające koncentrat do  rozcieńczania  w proporcji 20:1.

 

Wszystkie produkty  Animology są produkowane w Wielkiej Brytanii.