GTE

Oficjalne produkty reprezentacji groomerów z Wielkiej Brytanii

SLIDESHOW

 • Dirty Dawg

  Animology Dirty Dawg No Rinse to szampon bez spłukiwania. Zawiera witaminy i odżywkę dzięki czemu poprawia strukturę włosa. Dokładnie oczyszcza sierść z zanieczyszczeń, odświeża ją, usuwa nieprzyjemny zapach. Doskonały, kiedy nie jest możliwa normalna kąpiel. Ułatwia rozczesywanie, poprawia wygląd włosa. Idealny do odświeżenia psa przed wizytą gości czy podczas wystawy. Neutralne pH szamponu odpowiada fizjologicznemu pH skóry psów.

 • Dogs Body

  Szampon Animology Dogs Body może być stosowany do wszystkich rodzajów sierści. Ma łagodne, ale głębokie działanie oczyszczające, które usuwa brud i nieprzyjemny zapach, ale nie powoduje usunięcia naturalnej warstwy ochronnej ze skóry oraz sierści psa. Wzbogacony w odżywkę i prowitaminę B5, utrzymuje sierść w doskonałej kondycji oraz ułatwia jej rozczesywanie. Animology Dogs Body nadaje sierści przyjemny zapach stworzony przez Animology „Signature”.

 • Flea & Tick

  Szampon Animology Flea & Tick pomaga pozbyć się podczas mycia pcheł i kleszczy. Ma łagodne, ale głębokie działanie oczyszczające, które usuwa brud, nieprzyjemny zapach i owady. Łagodzi podrażnienia skóry. Nie powoduje usunięcia naturalnej warstwy ochronnej z naskórka oraz sierści psa. Szampon Flea & Tick jest nasycony zapachem, który posiada właściwości repelencyjne, dzięki czemu skutecznie odstrasza pchły i kleszcze.

 • Mucky Pup

  Animology Mucky Pup No Rinse to szampon bez spłukiwania. Jest przeznaczony dla szczeniąt od 6 tygodnia życia. Łagodny, ale skuteczny. W krótkim czasie, bez użycia wody i bez bałaganu dokładnie oczyszcza sierść szczenięcia z zanieczyszczeń, odświeża ją, eliminuje nieprzyjemne zapachy. Może być stosowany do codziennej pielęgnacji. Nadaje sierści przyjemny, charakterystyczny zapach „Animology Baby”.

 • White Wash

  Animology White Wash to szampon podkreślający jasną barwę okrywy włosowej. Wzmacnia i ożywia naturalną biel. Usuwa przebarwienia oraz zażółcenia z sierści. Jest odpowiedni dla wszystkich ras posiadających białą oraz jasną sierść.

 • Puppy Love

  Szampon Animology Puppy Love został specjalnie opracowany dla szczeniąt. Może być stosowany już od 6 tygodnia życia. Ma łagodne, ale głębokie działanie oczyszczające, które usuwa brud i nieprzyjemny zapach. Nie powoduje usunięcia naturalnej warstwy ochronnej ze skóry. Szampon Puppy Love ma charakterystyczny „szczenięcy” zapach „Animology Baby”, który sprawia że jest on przyjemny nie tylko dla właściciela, ale też dla szczeniaka, nie wywołując w nim stresu związanego z kąpielą.

 • Stink Bomb

  Spray Animology Stink Bomb to odświeżający preparat dla psów, który można stosować do wszystkich rodzajów sierści. Wzbogacony w witaminy i odżywkę utrzymuje sierść w doskonałej kondycji oraz ułatwia jej rozczesywanie. Nie powoduje usunięcia naturalnej warstwy ochronnej ze skóry oraz sierści psa. Nadaje sierści charakterystyczny zapach „Animology Signature”. Neutralne pH sprayu odpowiada fizjologicznemu pH skóry psów.

 • Puppy Fresh

  Spray Animology Puppy Fresh to delikatnie perfumowany odświeżający preparat dla szczeniąt, który można stosować już od 6 tygodnia życia. Wzbogacony w witaminy i odżywkę utrzymuje sierść w doskonałej kondycji oraz ułatwia jej rozczesywanie. Nie powoduje usunięcia naturalnej warstwy ochronnej ze skóry oraz sierści psa. Nadaje sierści charakterystyczny zapach „Animology Baby”. Neutralne pH sprayu odpowiada fizjologicznemu pH skóry psów.

 • Szampony i spraye

  Szampony i spraye

  Z oferty Animology korzysta wielu właścicieli psów, profesjonalnych groomerów oraz hodowców psów rasowych. Nasze produkty są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

   

  Aktualnie w naszej ofercie jest 18 produktów obejmujących praktycznie większość potrzeb zastosowania u zwierząt.

   

   

   

   

 • Grooming i Hodowla

  Grooming i Hodowla

  Jakość Animology sprawiła, że zyskaliśmy uznanie najlepszych specjalistów z branży groomerskie. Produkty Animology są wykorzystywane przez narodową drużynę groomerów Groom Team England.

   

  Z myślą o profesjonalistach w naszej ofercie posiadamy również opakowania 5 litrowe zawierające koncentrat do rozcieńczania w proporcji 20:1.

   

   

   

 • Prasa

  Prasa

  O produktch Animology wielokrotnie pisano w prasie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie artykułami.

Sklep

shopping-cart

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.